Над приміщенням Корюківської районної ради встановили прапор та герб району . ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s61813252.jpg)
Під цю знаменну подію будемо сподіватися, що всі депутати районної ради будуть пам'ятати про свої передвиборчі обіцянки, а також, брати участь в сесійних засіданнях, роботі комісій, виступати на сесіях районої ради, та територіальних громад при обговоренні питань і, головне,- частіше зустрічатися зі своїми виборцями...![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s82810315.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/17/s76913620.jpg)
|