Міжнародна наукова конференція "Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни” відбулась у Корюківці
ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ Доповнено Фото ВІДЕОрепортаж
Однією з найжорстокіших кривавих акцій окупаційної влади стала Корюківська трагедія – за своїми масштабами, мабуть, найбільший випадок вбивства мирних жителів цілого містечка у Другій світовій війні. У березні 1943 року карателі знищили близько 7 тисяч наших земляків – ця страшна цифра вражає у порівнянні із відомими на увесь світ трагедіями білоруської Хатині, російської Хацуні, чеської Лідице та французького Орадуру.
14 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко перебував з робочою поїздкою у Корюківському районі, відвідав багатодітну родину та дитячий садок " Веселка", а потім узяв участь у роботі
Міжнародної наукової конференції "Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни".
Перед початком роботи конференції участники конференції, делегації з Росії та Бєларусі, представники громадських організацій, трудових колективів, ліквідаторів та потерпілих від аварії на ЧАЕС , молодь, разом з керівниками обласної та районої влади, узяли участь у покладанні квітів до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківщини фашистським загарбникам та до пам’ятника Героям Чорнобиля з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській
АЕС.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s26186188.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s73278691.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s90452555.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s50100381.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s13039727.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s58942273.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s64535904.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s32704985.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s39771442.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s04021714.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s32751936.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s84665643.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s81426446.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s86199243.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s85350707.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s30009713.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s22954480.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s89489674.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s06386908.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s92879475.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s93210075.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s73525200.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s43370777.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s40112395.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/11/s98031584.jpg)
|