«Майбутнє будувати молоді» - Сеньківка, 2012
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s43786415.jpg)
Традиційно, кожного року, в кінці червня на кордоні трьох братніх слов’янських держав: України, Білорусі та Росії біля Монументу Дружби у с. Сеньківка Городнянського району проходить Міжнародний молодіжний фестиваль, господарем якого цього року була Республіка Білорусь. В урочистих заходах 30 червня взяли участь молодіжні делегації прикордонних областей і районів, також голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова
Чернігівської
обласної ради Анатолій Мельник, голова Гомельського облвиконкому Володимир Дворнік, губернатор Брянської області Микола Дєнін, Патріарх Московський і Всєя Русі Кирил, інші почесні гості. Корюківській район представляла велика молодіжна делегація, а також керівники району та депутати районної ради. Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив: наша молодь талановита, цілеспрямована, енергійна. Вона по праву займає лідируючі позиції у міждержавному співробітництві в галузі освіти, науки, культури, спорту. Запорукою нинішнього і майбутнього процвітання братніх слов’янських країн є гуманізм і душевна щедрість, висока духовність і доброзичливість взаємовідносин. Сучасна молодь живе і формується у нових історичних умовах – демократизації суспільства, широкого доступу до інформації, прийняття європейських та світових життєвих стандартів. Всі виступаючі під час
офіційної частини
від чистого серця бажали усім – білорусам, росіянам, українцям миру і благополуччя, нових успіхів у реалізації творчих починань і високих помислів в ім’я свого народу. Після офіційної частини відбулося спецпогашення марки із зображенням логотипу "Монументу дружби" та перегляд святкового концерту. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s67068798.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s45853386.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/20438893.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s45893017.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s22466491.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s14143229.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s75398975.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s38324129.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s96500945.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s56709393.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/37077529.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/59213416.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/66975423.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s37523831.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s36415768.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s26759943.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s74489140.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s51548086.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s06823530.jpg)
|