Магазин АТБ відкрито !
ФОТО репортаж Як і очікувалося, після нетривалої офіційної промови, 7 грудня, 2012 року, рівно о десятій годині ранку, магазин АТБ прийняв перших покупців. Для міста це знаменна подія, нарешті, як говорив "великий Ленін", у нашому місті
вперше
з'явився великий сучасний магазин, де торгують по-європейськи, а не по-азіатськи. З самого ранку біля магазину утворилася велика черга покупців і було чому, адже першим покупцям, як говорили у черзі, будуть надані призи. Щодо цін, то вони в більшості нижчі, а на деякі товари, особливо по акції, значно нижчі, ніж у торгівельних мережах міста та на повсякденному базарі. А ще радує те, що товар відмінної якості, вільний доступ, гарна викладка, уважне ставлення до покупців продавців-консультантів, швидкий розрахунок за придбані товари на касах, чемна охорона. Для покупців, хто придбав товарів більше, ніж на п'ятьдесят гривень видаються бонуси, за якими незабаром для тих, хто назбирає їх 15-25 та передасть касиру до магазину, чекають призи, а також, сьогодні для громадян, які придбали товарів більше, як на сто гривень за товарними чеками, чекає розіграш і , як повідомила директор магазину - призи солідні, а ті, кому пощастить в розіграші, будуть приємно вражені. До обіду перша хвиля покупців відхлинула, - очікується значне пожвавлення роботи ввечорі, коли люди будуть йти з роботи. До речі, сьогодні такий же магазин АТБ, також, відкрили у наших сусідів, у місті Щорс, до нового року, також, відкриють у місті Новгород- Сіверському, цю новину нам сповістили кореспонденти обласного телебачення, які готували репортаж про цю подію. Ті, хто зробив перші покупки говорять одне: "Великому пароплаву- велике плавання і вдачі та успіхів багаточисельному дружньому колективу", приєднаємося і ми до цих гарних побажань ! ![](/_nw/19/s18000921.jpg)
![](/_nw/19/s16344677.jpg)
![](/_nw/19/s87953805.jpg)
![](/_nw/19/s89088771.jpg)
![](/_nw/19/s04294424.jpg)
![](/_nw/19/s43955359.jpg)
![](/_nw/19/s01019435.jpg)
![](/_nw/19/s23864382.jpg)
![](/_nw/19/s88861454.jpg)
![](/_nw/19/s35660030.jpg)
![](/_nw/19/s39153877.jpg)
![](/_nw/19/s32834268.jpg)
![](/_nw/19/s04050607.jpg)
![](/_nw/19/s53310284.jpg)
![](/_nw/19/s35034488.jpg)
![](/_nw/19/s98587533.jpg)
![](/_nw/19/s94715095.jpg)
![](/_nw/19/s98300411.jpg)
![](/_nw/19/s20815489.jpg)
![](/_nw/19/s47634546.jpg)
![](/_nw/19/s74967408.jpg)
![](/_nw/19/s17008202.jpg)
![](/_nw/19/s26961888.jpg)
![](/_nw/19/s36570070.jpg)
![](/_nw/19/s43381506.jpg)
![](/_nw/19/s14772224.jpg)
![](/_nw/19/s05058405.jpg)
![](/_nw/19/s06022057.jpg)
![](/_nw/19/s69597747.jpg)
![](/_nw/19/s27319785.jpg)
|