Велопробіг районом до Дня Європи здійснила КММГО «Альтернатива»
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s38877078.jpg)
18 травня в Корюківському районі відбувся велопробіг з нагоди Дня Європи, організований КММГО «Альтернатива» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, громадської ініціативи «Вільні люди» та фонду Сергія Бондарчука «Нові традиції».Старт відбувся о 09.00 з Центральної площі міста. Учасники подолали понад 60 кілометрів за маршрутом Корюківка-Сядрино-Холми-Сядрино-Корюківка. В означених населених пунктах учасники роздавали друковані матеріали та атрибутику – прапорці та кульки з символікою Євросоюзу. Було розгорнуто великий прапор ЄС. В с.Сядрино відбулась зустріч з керівником Центру «Здоров’я» Ігорем Куликом. В бібліотеки Корюківки, Сядрино та Холмів передано понад 100 брошур та тематичних журналів, які інформують про співпрацю України та ЄС, можливості навчання в країнах Європи тощо. Для дітей були надані цікаві пізнавальні збірники «Європа-гра».
В селищі Холми активісти «Альтернативи» завітали до Холминскої ЗОШ, де також передали для учнів та педагогів інформаційні матеріали надані Представництвом ЄС в Україні.
О 15.30 велопробіг фінішував в Корюківці. Незважаючи на спеку, учасники були задоволені проведеним активним відпочинком. Всі погодились, що шлях євроінтеграції підтримує абсолютна більшість людей, з якими довелось поспілкуватись в цей день, і всі позитивно сприйняли проведену акцію «Велопробіг з нагоди Дня Європи». ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s64147196.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s81528725.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s13474399.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s73077639.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s50445838.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s89981472.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s26820811.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s44626785.jpg)
|