КММГО «Альтернатива» запрошує на Дитячий Кіно дворик .
Шановні батьки та діти!
Молодіжна організація «Альтернатива» запрошує на «Дитячий кіно дворик»!
На численні прохання мешканців міста ми проведемо ще одну зустріч цієї п’ятниці (5 липня) на майданчику, що в районі магазина "Кошик" відразу за річкою. Як і вже традиційно будуть організовані веселі розваги для малечі та показ мультфільмів на великому екрані!
Особливістю цього свята буде наше бажання повернутися на цей майданчик в суботу, щоб його пофарбувати та прибрати. Тому, запрошуємо всіх небайдужих мешканців вулиці Бульварної, що в районі магазина "Кошик" долучитися фінансово!
Давайте зробимо ваш двір веселішим та яскравішим!
|