КММГО «Альтернатива» провела культурно-просвітницьку акцію "Читай !"
. ФОТОрепортаж В суботу, 27 квітня в Корюківці відбулась кльтурно-просвітницька акція «Читай!», організована молодіжною організацією «Альтернатива». Захід проводився з нагоди Всесвітнього Дня книги. З 11 до 14 години на Центральній площі жителі міста ознайомлювались з новинками друкованого слова, і могли придбати сучасну українську книгу на виставці-ярмарку, в якій брали участь Центральна районна бібліотека, дитяча районна бібліотека, ФОП Германович та культурно-мистецький центр INTERMEZZO (м.Чернігів). Проводилось бліц-опитування щодо книжкових вподобань корюківчан, хто бажав - читали поезію (був добрий звук і мікрофон), лунала гарна українська музика. За три години захід відвідало близько 50 чоловік. Для маленького містечка це непоганий результат. Як модератор культурно-просвітницької акції «Читай!» висловлюю подяку всім учасникам та гостям, сподіваюсь що цей захід будемо проводити і надалі, враховуючи отриманий досвід та побажання! Милейко Сергій
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s93860566.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s99023804.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/34234610.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/52530591.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s96721689.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s54089868.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s41344730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s88913581.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s32126071.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s96767491.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s11977159.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s02597147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s05507321.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s71172555.jpg)
|