КММГО «Альтернатива» про ФОТОКВЕСТ!!! ФОТОрепортаж .
Вперше в місті Корюківка на День Молоді був проведений «Фото-квест», ініційований молодіжною організацією «Альтернатива»!У змаганні взяло участь 4 команди. За дві години, відведені на виконання 5 творчих завдань, команди могли вільно пересуватися по Корюківці і робити знімки в будь-яких місцях на свій вибір. Основним критерієм при оцінюванні фото - це креативність задуму. Нестандартний підхід до виконання завдань проявила команда "Smile" за що й отримала корисні призи від м-ну "Скутерок", салону "Фотос", КС "Корюківська" та час для катання на елітних гановерських конях від туристично-готельного комплексу "Бреч". Кращі фото-роботи визначало журі у складі провідних фотографів міста.
Щиро вдячні всім учасникам та партнерам за можливість творити прекрасне разом!!!![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s67285829.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s30698719.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s56301651.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s84661336.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/25/s13438318.jpg)
|