«Серце до серця»
КММГО «Альтернатива» дякує за участь у благородній справі . ФОТОрепортаж Сьогодні члени КММГО "Альтернатива" взяли участь у всеукраїнській акції "Серце до серця" під час якої зібрали 683 грн. для дітей з вадами слуху. «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, починаючи з 2006 р., навесні. Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів держави. Обладнання вже допомогло дітям, що мають вади з слухом та зором, недоношеним новонародженим дітям, а також дітям хворим на цукровий діабет.
Дякуємо всім за співпрацю
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s11210212.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s36443383.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s88355652.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s11699730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s27059319.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/23/s88815243.jpg)
|