День голосування
ФОТОрепортаж
.
Те, що починається, рано чи пізно, але колись і закінчується, щоб незабаром розпочатися знову... Осінній вітер, разом з опалим пожовклим листям та сміттям, жене вулицями обривки передвиборчої агітації, програми, обіцянки, навіть фрагменти портретів шукачів слави і пошани... Зникли з вулиць агітаційні намети, як і агітатори, які заробили за своє продажне ремесло подачку зі щедрої руки і тільки портрети кандидатів на стовпах та парканах ще довго будуть нагадувати про жарку осінь, згаяний даремно час і втрачені можливості щось змінити на краще. З самого ранку нам вдалося побувати на всіх виборчих дільницях міста, а потім, майже до закриття виборчих дільниць, ми побували в багатьох населених пунктах району, відвідали виборчі дільниці, поспілкувалися з виборцями, вочевидь побачили значні та не дуже порушення виборчого закону, що могли вплинути на результати волевиявлення. Так, в багатьох населених пунктах, в людних місцях, не була знята агітація про кандидатів та політичні партії і навпаки,- на виборчих дільницях офіційні матеріали в більшості випадків були відсутні для ознайомлення, або розміщувалися так, що неможливо було вільно читати. А ще - заяви про голосування за місцем проживання надруковані, чи написані одним почерком, із сумнівним підписом виборця, медичні довідки не існуючих дільничних лікарень, з кутовими штампами УРСР, відсутність багатьох членів виборчих комісій і спостерігачів в приміщеннях, де проводилося голосування, непродумане розташування місць для членів комісій, спостерігачів, та так, що неможливо було всім спостерігати за процедурою голосування і у багатьох присутніх- відсутність бейджиків... На виборчих дільницях зранку було людно, навіть утворювалися черги до кабін, а під вечір, особливо в селах, поодинокі виборці на годину і нудьгуючі члени комісій... І основне - в спілкуванні з'ясувалося, що дуже незадовільно було організовано підвіз виборців на виборчі дільниці з навколишніх сел та віддалених міськких мікрорайонів, а також навчання членів комісій та спостерігачів. Як проходило голосування на Корюківщині і що ми побачили в цей день... І ЩЕ ! Все таємне стає явним і швидко, рано, чи пізно ми оцінемо передвиборчі обіщянки, які так "щиро" роздавалися партіями та кандидатами...
А поки що - незабаром зима, чи надовго вдаваний спокій перед бурею, а весна - весна обов'язково прийде весна змін у житті і владі... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s54598871.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s02721989.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s08843039.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s01750177.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s89709291.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s32988187.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s08512432.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s41239700.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s22172308.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s50171175.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s41555287.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s39403036.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s62086198.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s93097318.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s64867095.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s92551839.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s01127280.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s11155288.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s09477264.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s25830811.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s17528692.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s56826892.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s18203437.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s93067730.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s48038632.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s51417380.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s39942736.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s29721390.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s18345107.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s82934347.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s23302148.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/18/s04294062.jpg)
|