Екологічна акція; Зробимо Корюківщину чистою ! ФОТОрепортаж .
Дякуємо всім не байдужим корюківчанам за активну участь в екологічній акції "Зробимо Україну чистою" під час якої було прибрано сміття в улюбленому місці відпочинку містян - урочищі Дуби!Крім того, КММГО "Альтернатива" висловлює подяку за надані сміттєві пакети та рукавички магазинам: "Космохімія", "Будівник", "Фаворит", "Скутерок", "Фенікс" та ПП Мещанинець О.М. Бережімо природу - це ж наш спільний дім!![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s22286428.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s96434788.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s28992290.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s13446262.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s10305043.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s73244672.jpg)
|