Ці діти – «Зеленого гаю» барвисті квіти! ФОТОрепортаж
.У селі Наумівці розпочав роботу сезонний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Зелений гай”. Кореспонденти районної газети побували на офіційному відкритті табірної зміни.
З 20 червня по 10 липня тут відпочиватимуть 80 дітей різного віку, від 7 до 15 років, з населених пунктів Корюківської об’єднаної територіальної громади. У всіх трьох загонах дівчат більше, ніж хлопців, ці діти переважно з міста і Наумівки. Директор "Зеленого гаю” Тетяна Коробко розповіла, що на п’ятиразове щоденне харчування кожної дитини виділено по 80 гривень. Щодня плануються якісь заходи, робота гуртків, поїздки, екскурсії. "Канікули – весела це пора, якій радіє дітвора! А літо – то барвиста квітка!” І самі дівчата й хлопці були на відкритті веселі та гарні, декламували, танцювали і співали, гостей і своїх вихователів квітами вітали. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик, методист відділу Ольга Гудименко, виконуюча обов’язки старости села Марія Суха бажали школярам корисного відпочинку і розвитку, дарували печиво і цукерки. Кожному з трьох загонів було вручено смачний коровай, як символ теплого, щедрого, багатого на приємні дарунки літа. Відпочивайте, набирайтесь свіжих сил і добрих вражень! ОЛЕКСАНДР ГОНЧАР ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_01-640x413.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_02-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_03-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_04-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_05-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_06.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_07.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_08.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_09-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_10-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_11-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_12-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_13-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_14-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_15-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_16-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_17-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_18.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_19-640x520.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_20-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_21-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_22-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_23-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_24.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_25-640x424.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_26-640x367.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_27.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_28.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_29.jpg) ![](http://koryukivka-mayak.com/wp-content/uploads/2018/07/2_30.jpg)
Фото Віталія Остапенка Джерело http://koryukivka-mayak.com
|