СПИТАЙ У СВОГО ДЕПУТАТА Чи так ! Нічийний літак ??? .
Такий він - Літак у нашому місті ! Покинутий напризволяще, обідраний , нефарбований, нічийний... Так вийшло, що недавно на власні очі побачив його губернатор, інші великодостойники. Кожного дня його бачать гості міста, громадяни, депутати, влада... Звикли ! Літак встановлено в центрі міста, в парку за автостанцією. Ходять слух, що міська влада виношує плани демонтувати літак тишком-нишком, ще й отримати деякі кошти за брухт кольорового металу. Чи так то, чи ні при зустрічі спитаймо у депутатів міської ради. А поки що він стоїть безхозний і не доглянутий. Як з"ясувалося цей "Літак" не стоїть у переліку комунального майна ні міської, ні районної ради, не рахується і як памятник у реєстрі. Так і заявили владоможці, а чому ми повинні його доглядати, фарбувати, адже він не наш. Дивно - міська влада знайшла міліонні кошти на ремонт свого офісу, сотні тисяч на будівництво гаража, майже десять тисяч в місяць на "міністерські зарплати" кожного зі слуг народу", а на банку фарби в сотню гривень, щоб підфарбувати літак та постамент - грошей нема? А що далі? Якщо літак все-таки демонтують, то, можливо,
на тому місці
поставлять на згадку маленький деревяний літачок вирізаний різблярями по дереву та залишиться оригінальна клумба з бур"янами та крапивою. Поспішаючі в своїх справах ми часто не помічаємо того безладу в благоустрою міста на вулицях, в скерах, на дорогах, біля будинків, а дарма ! Свіжий погляд подорожуючого помічає все, і постає питання,Ю які люди живуть у цьому місті, чи є у місті господар, чи є влада... Мені набрид цей безлад, що є у нашому місті ! А ВАМ НІ ???
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/42355738.jpg)
Літак зблизька ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s62164670.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s08387842.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s50287832.jpg)
Так доглянуті памятникі літакам в інших містах України ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s04293172.jpg) ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s83203626.jpg) ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s32099208.jpg)
|