Чекаємо ! Незабаром відкриється "нова-стара" АЗС .
Майже все готово, незабаром відкриється "нова-стара" АЗС біля АТП, по провулку Кірова, залишилися деякі формальності та завезти пальне для заправки авто, яке планується отримувати з Бєларусі. Мабудь тому господарі назвали свою АЗС " Кордон". Приємно бачити, що на оновленій заправці приділено увагу благоустрою території, а ще більше вражають квіти. Залишилося завозити ще якісний бензін, уважне обслуговування, виважена цінова політика І обов"язково буде
конкуренція
іншим АЗС, що є у місті. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s47954472.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/15/s93967926.jpg)
|