ЧАС ЄДНАТИСЬ ! Віталій Кличко і Анатолій Євлахов зустрілися з виборцями в Корюківці ФОТОрепортаж .
Як для осені, 11 жовтня 2014 року, день видався тихим і теплим, навіть ввечорі, коли з'вилися перші зорі, на ясному небі - було по літньому тепло... Після обіду на центральну площу міста, у парк біля міськради, де традиційно по святам збираються казаки району, щоб зустріти гостей міста гарною піснею, смачним кулішем, а дітей цукерками, збиралися люди, щоб побачити і почути виступи політиків: Віталія Кличка та кандидата в депутати Верховної ради України земляка Анатолія Сергійовича Євлахова. Ближче до вечора почали прибувати і мешканці з навколишніх районів та сел і вже до призначеного часу зустрічі, о вісімнадцятій годині, центральна площа міста була щільно заповнена людьми. Виборці з задоволенням брали в агітаційних наметах газети та листівки, а над площею линула українська пісня. Зустріч з виборцями розпочав керівник виборчого штабу Леонід Неживий, оплесками та вигуками "Кличко ! Кличко !" зустріла площа гостя міста Віталія, якого супроводжував кандидат в депутати Верховної Ради України Анатолій Євлахов, а потім був палкий виступ Віталія Кличка, якій призвав виборців 207 Корюківського виборчого округу голосувати на наступних виборах за Анатолія Євлахова. В слові до виборців Анатолій Сергійович Євлахов подякував виборців за довіру і запевнив, що в разі обрання, все зробить, щоб розквітав рідний край, а ще дав тверду обіцянку, що буде часто зустрічатися з виборцями, прислухатися до їх думки і порад, жити для людей і серед людей... По закінченню офіційної частини зустрічі Віталій Кличко роздавав на згадку автографи, а потім над площею лунали українські пісні у виконанні Тараса Петриненка, якому підспівували вдячні корюківчани та гості міста. Виступи політиків сподобалися, концерт був чудовий, ми будемо голосувати за Анатолія Євлахова - так говорили ті, з ким довелося поспілкуватися того чудового вечора, як виборці Корюківщини, так і Щорсівщини, Городнянщини, інших районів що входять в 207 виборчий округ. Настав час вибору, настав час єднатись !![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s16412352.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s99344415.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s98519962.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s73687425.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s46037892.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s32657465.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s27112169.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s16663974.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s60840334.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s99489114.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s47699835.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s79230063.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s97791171.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s63781077.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s39875031.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s88286553.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s59019242.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s33836652.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s48488289.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s09926137.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s59770637.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s41978673.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s92107850.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s36290616.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s91490946.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s59433120.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s46342488.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s53447899.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s09168965.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/32/s54119704.jpg)
|