МІЛІЦІЯ НЕ СПИТЬ !На сайті МВС створено розділ, де можна слідкувати за правопорушеннями під час виборів .
На офіційному сайті МВС створено розділ «Вибори 2014», за допомогою якого кожен громадянин має змогу контролювати як роботу самої міліції, так і стан з правопорушеннями у конкретному районі, місті, селищі. Упродовж всього терміну, що залишився до позачергових виборів до Верховної Ради України (26 жовтня), там будуть демонструватися дані, що надходять до МВС з усієї України, зокрема, інформація про правопорушення, що пов’язана з виборчим процесом.
Система складається з:
- електронної карти України, на яку нанесені виборчі округи;
- категорій повідомлень про правопорушення, що розділені на такі, що мають ознаки адміністративних порушень; такі, що мають ознаки злочину (за попередньою кваліфікацією); а також такі, що знаходяться в стані розгляду;
- зареєстрованих повідомлень про порушення. Вони надходять до органів внутрішніх справ від..
|
«Гаряча лінія» Анатолія Євлахова надає безкоштовні юридичні консультаці
.
У середу, 8 жовтня, з нагоди Дня юриста України, «гаряча лінія» кандидата в народні депутати Анатолія Євлахова працює в особливому режимі – надає безкоштовні юридичні консультації.
Зателефонувавши на мобільні телефони
(050) 04-18-333; (063) 04-18-333; (097) 04-18-333,
«Гаряча лінія» працює з 9 до 20 години.будь-хто з жителів одномандатного виборчого округу № 207 (Городнянський, Коропський, Корюківській, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Щорський райони) отримає в режимі онлайн відповідь на будь-яке юридичне питання....
|
Розпочато новий проект від "Альтернативи" - родинний аматорський театр "Під дахом"! .
5-го жовтня в районній бібліотеці відбулася творча зустріч з акторами Чернігівського молодіжного театру на якій вони розповіли про шлях становлення їх театру, а також, поділилися радощами й труднощами своєї роботи. Основною ціллю зустрічі була презентація спільного проекту, який ініційований активістами КММГО «Альтернатива» та підтриманий Спілкою Української Молоді ... Основною особливістю цього театру буде те, що і дорослі, і діти будуть грати у постановках. Засобами театрального мистецтва ми прагнемо об’єднати всю родину навколо спільної цікавої справи ..., Перша вистава буде підготовлена до різдвяних свят і запропонована до перегляду в різних освітніх та культурних установах нашого міста. Віримо, що ....
|
|