Як отримати
пасажиру
компенсацію від "Укрзалізниці" ? . Українська Феміда чи не вперше стала на бік пасажирів. Апеляційний суд Києва виніс рішення про виплату компенсації за незручності, спричинені поломкою швидкісного поїзда "Хюндай". Саме цей судовий прецедент може надихнути багатьох українців домагатися належного сервісу перевезень через суд. Рік тому пасажир поїзду "Хюндай" Максим Щербатюк, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини, через поломку потягу запізнився на три години. Тому вимагав... Іншими словами, задля того, щоб поскаржитися на залізничників у випадку ненадання належних послуг під час поїздки, пасажиру спершу треба було звернутися до начальника потяга... "Щоб зламати цю практику, була подана заява до апеляційного суду і як результат, цей суд не тільки скасував рішення попереднього суду, але й прийняв нове рішення, яким частково задовольнив позов" ... За словами юриста, чим більше українців піде його шляхом, позиваючись до "Укрзалізниці", тим швидше вдасться змінити на краще ситуацію із неякісним обслуговуванням пасажирів. Адже... "Задля встановлення справедливості та повернення компенсації слід не лише зберегти сам квиток, виданий на конкретне прізвище та ім’я пасажира, але й звернутися з інформаційним запитом до "Укрзалізниці" з проханням... (ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ до Державного підприємства "Українська швидкісна залізнична компанія" і правила її подавання)
|
«Альтернатива», переймала досвід роботи з громадою
. В Чернігові відбувся семінар для громадських організацій по активізації громад!
Протягом п’яти днів з 14 по 18 жовтня представники 17 громадських організацій з різних куточків України, в тому числі й наша КММГО «Альтернатива», переймала досвід роботи з громадою від тренерів Центру «АХАЛАР» та кількох всеукраїнських громадських організацій: "ПАКТ"(Київ), "Велика Ідея"(Київ), "ЗЕОН"(Здолбунів), "Майстерня громадської активності"(Черкаси).
Варто зазначити, що співпраця почалася задовго до семінару через інтернет-платформу «Добродел», куди всі охочі могли подавати проекти своїх добрих справ і тому кожен вже привіз з собою конкретні ідеї... Цікавою була подача матеріалу через рухливі ігри, логічні задачі, наочні приклади та реальні історії ... Кожен взяв з собою в своє місто, громаду, організацію - цінні знання, практичні поради, мотивацію до активнішої діяльності в реалізації запланованих проектів або ідей. В нашому випадку це – Підліткові клуби розвитку, які вже почали працювати в Корюківці, але...
|
|