Змагання автомобілістів другого етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів під назвою «Єлінський Ліс» - РЕЙД ПАРТИЗАНСЬКИМИ СТЕЖКАМИ !
ФОТОрепортаж ДРУГОГО дня змагань - СТАРТ !
.
.
Рясні липневі роси лягли рясно на покоси, в блакитному небі жодної хмарини, вже з самого ранку припікає сонце, відчувається, що день буде жаркий...
О шостій ранку табір автомобілістів пробуджувався, механіки команд робили останні підготування техніки до рейду партизанськими стержками до Єлінського лісу...
Враховуючи поради, організатори змагань перенесли місце старту на північно - західну околицю міста Корюківка і в зазначенй час величезна колона техніки з ревом рушила вулицями міста. Такого "нашестя" моторизованого "десанту" Корюківка ще не бачила, люди здивовано дивилися на ті чудо-машини з подвірь, балконів, лізли на паркани, старі люди хрестилися, бажаючи синкам щасливої дороги, а ...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s73065058.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s51227584.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s59010477.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s89846385.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s28196427.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s09723632.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s69222470.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s84555146.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s25761772.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s24351047.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s63529652.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s11124299.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s93793804.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s47144309.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s69775257.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s24164132.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s44453253.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s98520681.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s82055432.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s64643070.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s98396988.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s33917918.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s17572840.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s33739992.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s62957025.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s68283324.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s30285589.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s41333293.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s34188760.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s19764101.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s76216018.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s81506474.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s90625492.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s95365531.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s36172033.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s49867735.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s75573576.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s92917239.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s21696910.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s39370855.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s91716745.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s42727627.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66366785.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s37190608.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s46432955.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s48638402.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s69781996.jpg)
|