Змагання автомобілістів другого етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів під назвою «Єлінський Ліс» - Р О З П О Ч А Л И С Я !
ФОТОрепортаж з першого дня змагань
.
Миттєво, з гуркотом розрізаючи повітря, зривалися зі старту єкіпажі учасників змагань, щоб на швидкості подолати бездоріжжя на диво- машинах. Це треба бачити і словами все не передати... Сьогодні подивитися на ці змагання зібралися сотні корюківчан, завтра і після- завтра очікуються тисячі з навколишніх районів. Такі змагання проходять в нашому краю вперше і подивитися є що...
Відеорепортаж про змагання буде розміщений на сайті пізніше.
Завтра, у суботу, 5 липня - основний заїзд і старт буде дано о восьмій годині ранку.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s72329808.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s98532085.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s12536101.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s68768902.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s58863107.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s56409300.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s06017360.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66496413.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s47260175.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s49547310.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s34471595.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s09291679.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s59120243.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s59262926.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s75131347.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s19742706.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66672146.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s93468506.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s59976199.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s37823977.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s30063822.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s15598324.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s03162332.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s87567782.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s77998559.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s94940280.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s68028944.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s39753810.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s94237483.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s88253405.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s51236831.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s76769075.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s08421745.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s96674746.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s44332013.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s52697967.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s93752390.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s54069722.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s91533541.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66306136.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s60117308.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s41853128.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s15881756.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s58131428.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s01952460.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s53340502.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s70921147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s06351607.jpg)
|