Запрошуємо 16 січня об 11:00 до Корюківської районної бібліотеки на тренінг: «Як навчитися відрізняти правду від фейків»! .
Набридла інформаційна злива? Ви б хотіли вміти розрізняти правду від пропаганди, маніпуляцій та фейків? Хочете розібратися в шаленому потоці інформації, в якому ми всі потопаємо? Впевнені в тому, що не вся інформація з ваших улюблених телеканалів є правдивою? Тоді тренінг з медіаграмотності – це те, що Вам потрібно!
Корюківська громадська організація «Альтернатива» за підтримки організацій Академія української преси, IREX та StopFake запрошує мешканців Корюківки до участі в тренінгу «Практична медіаграмотність» (#ДеФакти). Під час тренінгу учасники отримають відповіді на наступні теоретичні та практичні запитання:
• виявляти фейкові новини в ЗМІ; • розрізняти інформацію, дезінформацію та пропаганду; • визначати надійні медіа джерела; • критично ставитись до інформації; • виявляти маніпуляції та протидіяти ним; • розібратися кому належать провідні медіа.
Участь у тренінгу є безкоштовною, інформацію, щодо тренінгу Ви можете отримати за тел. 097 774 58 15
Проект «Програма медіаграмотності для громадян» виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.
|