З Новим, 2016 роком, Корюківка !
ФОТОрепортаж![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s51843378.jpg)
Центральна площа в передноворічну ніч була якоюсь незвичною - ні Снігуроньки, ні Діда Мороза, ні музики, ні числених торговців; сиротливо мерзли квіти в "акваріумі", біля ялинки бігала малеча і де-не-де салютували корками від шампанського поодинокі гурти дорослих, що за традицією прийшли під ялинку зустрітися з друзями... Ввечорі, кому поталанило, потрапили у Будинок Культури, де місцеві культармійці вирішили покращити настрій цікавою розважальною програмою і заодно фінансовий стан 350-ти щасливчиків, які завчасно придбали квитки по 20 гривень. Грудень 2015 року видався аномально теплим, як для цієї пори року, у третій декаді температура повітря підіймалася до +10 градусів, вже й не думали, що на Новий рік, під ялинку, прийде справжня зима зі снігом і легеньким морозом... Незвично тихо було біля ялинок у передноварічну ніч. У людей, поряд у районах, на площах зустрічали громадами Новий рік, грали музики, вітали людей, а у Корюківці влада не спромоглася морозити носа, щоб поздоровити громаду, а може все дійство переїхало поряд, в Бреч, де був Дід Мороз, вродлива Снігуронька, каталися на конях, і на застілля скидали 800 гривень з пана?.. Проглядаючи попередні відео та фоторепортажі зустрічей Нового року, зловив себе на думці, чи є у нашому районі справжня влада патріотів рідного краю?... Чи треба тримати таку владу, числених режисерів-масовиків за народні гроші, яка не спроможна навіть організувати новорічне свято... Чи виділялися бюджетні кошти та кошти спонсорів на святкування Нового року і куди вони пішли?.. Скажу відверто - довго вагався, чи ставити цей ФОТОрепортаж, щоб не срамити Корюківщину перед світом, а втім, може наступного року владоможці візьмуться за ум і влаштують свято не тільки для себе, а й для людей...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s24334822.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s65970172.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s64920227.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s33183582.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s03037879.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s92823306.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s01977744.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s01191273.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s29626805.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s64901223.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s33091379.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s45684159.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s79406430.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s10507375.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s75900983.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s32907859.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s65816727.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s41241999.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s78573638.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s86786808.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s29195147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s43730016.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s14844621.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s12184761.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s37919219.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s28795303.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s42278142.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s83850969.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s64502357.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s50510399.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s77757946.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/39/s12422466.jpg)
|