Виставка художніх робіт " Краса жіночої душі " ФОТОрепортаж .
Хист до малювання мають багато людей, але постійно вдосконалюватися і втілювати це на полотні через своє світобачення можуть не всі, такою і є корюківчанка Тетяна Кривда. Вона творча і вимоглива до себе. Справжній успіх - це лише 10 відсотків таланту, а 90 відсотків - творчої праці, 11 липня в Корюківському музеї відбулося відкриття виставки художніх робіт "Краса жіночої душі " корюківчанки Тетяни Федорівни Кривди. На презентацію робіт прийшли місцеві художники, друзі... Присутні в спілкуванні ділилися враженнями, порадами, обговорювали кожен сюжет виставлених картин, визначали плани на майбутнє. Говоряли про вплив різних видів мистецтв та творчості на життя людини в цілому, на світогляд і формування особистості у дитинстві. А ще висловили думку, що пора в Корюківці організовувати клуби за інтересами, щоб було де творчим людям збиратися та спілкуватися. По закінченню фотографувалися на згадку. Очікується, що виставка художніх робіт " Краса жіночої душі " Тетяни Кривди триватиме протягом місяця.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s68491440.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s43048855.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s54181129.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s17270805.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s78079374.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s61263782.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s96203609.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s91152127.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s95591402.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s84590843.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s28599295.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s58269925.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s69570806.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s41106003.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s31627941.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s83665358.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s52891033.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s84213066.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s27938073.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s76452100.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s33406317.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s81352412.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s86138191.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s47917969.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s34162080.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s07419429.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s16680113.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s46919817.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s37594485.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/36/s73596591.jpg)
|