Велодень в цьому році у Корюківці пройшов на славу!
ФОТОрепортаж
.
Не секрет що корюківчани досить важкі на підйом щодо громадської та спортивної активності, але події в країні розбудили в мешканцях не лише активну громадянську позицію, але й бажання активного та здорового відпочинку.
Тому, приємно зауважити, що подія об'єднала абсолютно різних людей від 4 річної Софійки до 63 річного майстра спорту Олександра Семеновича. Зібравшись на центральній площі вирушили до славного села Бреч, де провели конкурси зі знання велосипедної справи, учасники яких отримали подаруночки, а Настя Пономаренко отримала супер приз від комлексу "Бреч" - катання на конику:) Довгий час над нашими головами кружляли грозові хмари, які так і пішли поливати землю в іншому місці, а ми продовжили свій шлях до наступної зупинки - пікніка на природі, Це теж важлива справа, адже бутерброди на свіжому повітрі вдвічі смачніші, а ігри вдвічі веселіші, тому пропустити це було неможливо:) Зморені, але щасливі всі здоровісінькі повернулися додому!
Щира подяка всім учасникам, а особливо, маленькій Софійці, яка терпляче зносила всі тяготи спекотного дня в дорозі! Ви всі молодці! До наступної спортивної звитяги, друзі!
Володимир Онищук Корюківська молодіжна організація "АЛЬТЕРНАТИВА"
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s09028416.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s60998574.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s75855415.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/58671108.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s71222729.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s10059086.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s92583809.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/07622209.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s44307090.jpg)
|