17 липня о 19 год. 53 хв. на лінію «101» від чергового НП ГУ НП в Чернігівській області надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою в приміщенні окружної виборчої комісії № 207 в м. Корюківка по вул. Вокзальна.
Про це Високому Валу повідомили в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалося відділення 9 ДПРЧ м. Корюківка (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки). Інформація не підтвердилась..
Тиждень тому в приміщенні ОВК 207 невідомі встановили 12 відеокамер спостереження.
Про це на прес-конференції заявили представники «Опори».
Вони звернулися до поліції щодо перешкоджання роботі членів ОВК. Керівництво комісії відмовилося надати дані про власників камер і причини їх встановлення.