«Обміняй нікотин на вітамін!»
ФОТО репортаж
.
З такою назвою пройшла акція в Корюківці, що була проведена Корюківською молодіжною громадською організацією «Альтернатива» . Курцям, яких ми зустрічали на вулиці, пропонували обміняти цигарки на запашні апельсини, і цим самим зробити перший крок до нового, здорового життя. На превелику радість охочих зробити обмін було чимало, як молодь так і старші люди без докорів сумління віддавали навіть пачки цигарок. Загалом було роздано 30 кг апельсин. Паралельно відбувалась роздача брошур з інформуванням про згубну звичку – паління. Її шкідливий вплив та наслідки для всіх нас.
Завершувалась акція привселюдним знищенням отрути! ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s77450829.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s28428800.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s38983080.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s28418846.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s22652735.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s83804113.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s81026803.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s20538624.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s93109099.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s04395573.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s31948403.jpg)
|