Анатолію Олексендровичу Бондарюмвросій У Бречі освятили храм Архістратига Михаїла ФОТОрепортаж .
20 листопада, напередодні свята Архістратига Михаїла, на запрошення віруючих до с.Бреч, щоб освятити новозбудований храм, завітав Ахрієпископ Чернігівський та Новгород-Сіверський владика Амвросій та свящиники з приходів Корюківського району. До церкви завітали, як віруючі села, так і гості з Корюківки, для яких був організований безкоштовний під'їзд до села. Декілька годин йшла служба, яку очолював владика Амвросій, а на закінчення - владика Амвросій подякуваа благодійникам, які збудували такий чудовий храм Божий та вручив грамоту та почесний знак меценату Анатолію Олександровичу Бондарю. Як це відбувалося, пропонуємо переглянути у нашому фоторепортажі
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s00307259.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s52593663.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s25314229.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s20016027.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s57142944.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s29245339.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s15900029.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s31107020.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s27541287.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s05662274.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s72779621.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s65676723.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s72657624.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s61402628.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s76945816.jpg)
$IMAGE18$
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s28450524.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s06605223.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s93569879.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s62620729.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s16756986.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s85721323.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s73280874.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s59660729.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s78756725.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s66803012.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s38302326.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s09036211.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s55341837.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s99067297.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s39270286.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s91592981.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s53551147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s33577276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s05813102.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s27840125.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s97682287.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s15359416.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s36675482.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s75584453.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s09192103.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s16819276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s50872955.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s29649512.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s62798647.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s74633423.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s09970281.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s65644640.jpg)
|