Тільки вперед. Лише разом! ФОТОрепортаж
.Наша мета – це Україна рівних можливостей! Україна з потужною економікою, самодостатніми місцевими бюджетами та високими соціальними стандартами.
Вчора разом з однодумцями дали старт моєї передвиборної кампанії. Ваша ініціативність та прагнення до змін уже втілилися в сотні реалізованих проектів. Разом ми зробили перший крок у розбудові України. Ми довели, що політика може бути чесною і професійною. І зараз не маємо права зупинятися. Головна діяльність Верховної Ради України – це законотворча діяльність. Проте багато народних депутатів забувають про це як тільки-но отримують мандат. За часи свого депутатства у Верховній Раді займаючись своїми прямими обов’язками я зміг зробити наступне: ✅ подав на розгляд 95 законопроектів; ✅ надіслав 5722 депутатських звернень; ✅ опрацював 7 132 звернень від громадян, установ та організацій; Тільки вперед. Лише разом! Анатолій Євлахов
![](/_nw/63/s00732519.jpg)
![](/_nw/63/s40782717.jpg)
![](/_nw/63/s96367569.jpg)
![](/_nw/63/s47074931.jpg)
![](/_nw/63/s19544130.jpg)
![](/_nw/63/s27123545.jpg)
![](/_nw/63/s89617718.jpg)
![](/_nw/63/s28310125.jpg)
![](/_nw/63/s20321785.jpg)
![](/_nw/63/s81482050.jpg)
![](/_nw/63/s61966803.jpg)
![](/_nw/63/s63367433.jpg)
![](/_nw/63/s40855680.jpg)
![](/_nw/63/s49693396.jpg)
![](/_nw/63/s01542100.jpg)
![](/_nw/63/s15404749.jpg)
![](/_nw/63/s10423219.jpg)
|