Свято "Останнього дзвоника" у першій міській школі
ФОТОрепортаж
.
З нагоди "Останнього дзвоника" у школах Корюківського району відбулися урочисті лінійки, на які завітали представники влади, громадкості, трудових колективов, вчителі- пенсіонери, рідні школярів.
В Корюківській ЗОШ № 1 з напутнім словом до учнів звернулися директор школи Лариса Олександрівна Лізіна, голова Корюківськоі районної ради Михайло Іванович Баклажко та генеральний директор найбільшого підприємства району ПАТ "Словянські шпалери - КФТБ" Віктор Петрович Мурай. Голова райради та директор школи вручили почесні грамоти, дипломи, цукерки кращим школярам та випускникам. Учні щедро дарували квіти вчителям - наставникам, гостям свята, а ще одинадцятикласники виконали прощальний шкільний вальс, а на завершення урочистої лінійки присутні дружньо співали гімн України.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s99864026.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s20878211.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s96668577.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s00763275.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s24876777.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s21861394.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s07068716.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s62786430.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s17402961.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s46968704.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s87503534.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s87123401.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s76126094.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s71978974.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s93501794.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s77792880.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s99065104.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s41523169.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s91800541.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s12682537.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s30315435.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s49227886.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s84254735.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s87003747.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s50544497.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s18838415.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s36955362.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s42120423.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s59506401.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s37883626.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s97990354.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s93240374.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s11216584.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s36474245.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s83866637.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s28734886.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s23971164.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s73200242.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s10385760.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s20837362.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s17172500.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s96880488.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s82579903.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s42341197.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s36457025.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s77428787.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s13988909.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s69933303.jpg)
|