Районна ялинка запалила вогні![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s28138592.jpg)
5 січня за участі голови райдержадміністрації О.В.Довгаля, заступника голови райдержадміністрації І.І.Бузака та голови районної ради М.І.Баклажка відбулося свято районної новорічної ялинки, на яке було запрошено близько 400 дітей з усього району. Це і діти пільгових категорій, і обдаровані діти, які так чи інакше проявляли свої творчі таланти протягом минулого року.
З привітаннями до присутніх дітей, їхніх батьків та гостей звернулися О.В.Довгаль та М.І.Баклажко.
Захоплюючою була концертна програма, підготовлена ЦДЮТ, де новорічна казка перепліталася з виступами творчих колективів Центру.
Усі присутні на святі діти отримали солодощі й позитивні емоції напередодні Різдва Христового. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s02402160.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s78415892.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s27721670.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s81767667.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s26235258.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s32293213.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s14179683.jpg)
|