.Укргідрометцентр обіцяє у вересні середньодобову температуру 14—20 градусів тепла, а в гірських районах країни — 12—13 вище нуля. Що стосується опадів, то синоптики заспокоюють — дощитиме в межах норм, властивих першому місяцю осені, у вересні випаде приблизно 35—70 мм. Про це пише "Урядовий кур'єр"
«Вересень цього року буде прохолодним», — погоджується з офіційним прогнозом народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, у перший тиждень місяця середньодобова температура в Україні становитиме 18—19 градусів тепла, а вдень повітря прогріється не більше ніж до +22. Але вже 7 вересня похолодає ... З народним прогнозом солідарні й погодні сайти — спеки у вересні не буде, а середньомісячна температура у всіх областях не підніметься вище +22 градусів.... За розрахунками народного синоптика, жовтень буде більш холодним, ніж вересень... А ось листопад в Україні буде відносно теплим. «За моїми розрахунками, у листопаді температура буде частіше плюсова, ніж морозна», — стверджує народний синоптик... Тоді ж очікуються дощі, які, на думку народного синоптика, можуть перейти в мокрий сніг...
.Растущая стоимость газа, малоэффективное оборудование котельных, огромные потери теплоносителя при его транспортировке и, практически, полное отсутствие энергосберегающих технологий в Чернигове делают услуги снабжения теплом и горячей водой финансово недоступными для населения. Все больше и больше людей ищет альтернативные пути получения горячей воды и обогрева своего жилья. По горячей воде наиболее приемлемым вариантом является установка бойлера. И здесь начинают появляться вопросы…
– История обхохочитесь... Позвонили из отдела субсидий и сказали, что у меня долг ОТКЕ. Пошла узнавать в ОТКЕ за что: в первый раз был не приемный день, приняли, но посмотрев квитанции (долг за горячую воду, я пользуюсь бойлером) у меня попросили документы на право установки бойлера и какая организация мне его устанавливала, я ответила, что... О том, какие разрешительные документы на установку бойлера нужны, и кто их выдает, поступают в редакцию сайта от жителей...
С кем «согласовывать» установку бойлера... На горячую воду и тепло готовят новые тарифы ...
.У столиці 29 серпня відбулась прес-конференція з актуальних питань пенсійного реформування в нашій державі. Її учасниками стали журналісти шести областей, а також Києва.
Заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір (на фото) охарактеризував сучасний стан пенсійної системи та обґрунтував необхідність її реформування.- Не секрет, - сказав Микола Іванович у своєму виступі, - що пенсійне забезпечення в державі сьогодні потерпає. Дві третини пенсіонерів мають розмір пенсії нижчий за прожитковий мінімум... З дванадцяти мільйонів пенсіонерів вісім мільйонів отримують лише мінімальну пенсію 1312 гривень – це приблизно 50 відсотків вартості «споживчого кошику»
Загалом же, підкреслив Микола Шамбір, пенсія – це не те, що дарує держава, а те, що людина заробила свою працею...
Журналістів цікавило чимало питань. Приміром, що чекає наших співвітчизників, які ...
Можна повністю перекрити витрати: як батькам українських студентів повернути гроші за навчання на контракті
В Україні можна повернути гроші за сплату навчання, якщо дитина вступила до вишу на контрактній основі, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1"."Це називається податкова знижка, це право передбачено у статті 166 Податкового кодексу України. Кожен із нас отримує зарплату, і четверта частина цієї платні сплачується на підприємстві, де ми працюємо (йдеться про будь-яку форму власності), як податок до бюджету.
Саме ці гроші можна повернути протягом наступного року, якщо вони були витрачені на власне навчання або своєї дитини, або дружини, або батька. Якщо зарплата 5000 грн, то за рік набігає податку 13000 грн. Якщо працює двоє батьків, то цифра збільшується удвічі”, – розповів адвокат Лаврентій Царук.
За словами юриста, держава робить компенсації за попередній рік, тож протягом року потрібно здійснювати платежі за навчання і збирати квитанції. "Є інші хитрощі – треба контракт з начальним закладом укласти таким чином, щоб половину сплачував батько, а іншу – мати. Якщо студент навчається, наприклад, на другому курсі, виші йдуть назустріч, треба прийти до деканату і попросити переписати контракт, щоб платником були батьки”, – запевнив він.
Окремо Царук назвав список документів, які потрібно мати для оформлення компенсації: ...
Цены на продукты в Черниговском Хитрынке - разгар лета
.Лето в самом разгаре. В последнее воскресенье июля у всех торговых работников и продавцов праздник – день торговли. В выходной день на Хитрынке особенно многолюдно. Наступает самый урожайный летний месяц - август. И начали мы обзор цен и продаваемой продукции с того, что вырастили в своих садах и огородах жители города и близлежащих сел. Как же богата и плодоносна наша земля. В лесу, кроме черники, уже явились грибы.
Помидоры 25 грн. за кг Огурцы 15 грн. за кг Кабачки 8 грн. за кг Баклажаны 10 грн. за кг Морковь 12 грн. за кг Свекла 8 грн. за кг Чеснок 2-4 грн. за головку Салат 7 грн. за пучок Укроп 3-6 грн. за пучок Петрушка 3 грн. за пучок
Цены на фрукты: ... Цены на овощи:.... Цены на свинину: ... Цены на мясо птицы за кг:...
Ой там на точку, на базарі ! Что почем на овощном рынке в Чернигове
Лето – время заготовки овощей и фруктов. К сожалению, далеко не все имеют возможность выращивать «свежие витамины» на своих участках, поскольку участков на всех не хватает. Вот и идут люди на рынок, чтобы закупить овощей и фруктов не только «к столу», но и впрок. Мы посмотрели, что почем на одном из черниговских рынков.
Рынок «Привокзальный» – наибольший овощной рынок в Чернигове, да, наверное, и в Черниговской области в целом. Сказать, что на сегодня там обилие овощей и фруктов – нельзя... Уже традиционно основными оптовиками на рынке «Привокзальный» выступают люди восточных национальностей. Видимо, так уже сложилось исторически...
На сегодняшний день товара с Черниговщины – немого. В основном, пока все привозное – играет роль неустойчивая холодная погода и, несмотря на частые дожди, сухая почва...
Парадоксально, но за последнюю неделю стоимость помидоров – самого сезонного товара, выросла вдвое! ...
ВИПЛАТА ПЕНСІЇ ОСОБАМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПОВНОМУ ДЕРЖАВНОМУ УТРИМАННІ
Відповідно до статті 48 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” під час перебування пенсіонера на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі) йому виплачується 25 відсотків призначеної пенсії. У випадках, якщо розмір його пенсії перевищує вартість утримання, виплачується різниця між пенсією і вартістю утримання, але не менше 25 відсотків призначеної пенсії.
Якщо у пенсіонера, який перебуває у відповідній установі (закладі) на повному державному утриманні, є непрацездатні члени сім’ї, які перебувають на його утриманні, пенсія виплачується в такому порядку: 25 відсотків пенсії – самому пенсіонерові, а інша частина пенсії, але не більш як 50 відсотків призначеного розміру пенсії – зазначеним членам сім’ї...
Дітям-сиротам за період перебування на повному державному утриманні пенсія у зв’язку з втратою годувальника виплачується в повному розмірі та перераховується на їхні особисті рахунки у банку.
Іншим дітям, які перебувають на повному державному утриманні, виплачується ...
ТОП-5 найпопулярніших вакансій Чернігівщини, серед лідерів – робочі спеціальності, водії, продавці...
.Знайти роботу зараз непросто і в нас у Корюківці, і в Чернігові, і в Україні загалом. Зазвичай тенденція одна: молодих не беруть, бо вони не мають досвіду, а тих, хто з досвідом, не беруть, бо застарі й не мають сил плідно працювати. До того ж наша Чернігівщина вважається доволі депресивним регіоном у плані роботи.
Але чи все так погано і чи дійсно в наших північних районах немає роботи − ми вивчали за допомогою сайту оголошеньOBYAVA.ua. Це наша, чернігівська обласна найбільша і найпопулярніша дошка оголошень. I розділ «Робота» тут один із основних і найвідвідуваніших розділів сайта. Зараз по Чернігівщині тут розміщено близько 900 вакансій... Але чимало тут гарячих вакансій і від чернігівських підприємств. Якщо скласти умовний списокізп’ятинайпопулярніших професій, які затребувані работодавцями, то він виглядатиме так...
Фахівці з нерухомості вважають, що варто об’єднуватися - від цього виграють як самі ріелтори, так і споживачі!
.Якість сервісу на ринку нерухомості Чернігова й Чернігівщини щороку зростає, але все ще має потенціал для розвитку до європейського рівня. Як же покращити ситуацію? Як зробити цей ринок більш цивілізованим, стабільним і безпечним? І якою є роль громадських об’єднань у формуванні професійних стандартів у роботі ріелтора? Під час фахової дискусії в нашому обласному центрі це обговорили ріелтори з Чернігова та Києва.
Участь у заході взяли: ...
Ріелтор – одна з тих професій, працівники якої найменш захищені сьогодні в Україні. Адже в нашій країні не існує закону, який би регулював їхню професійну діяльність... Під час дискусії звучало, то нині цей ринок змушений змінюватися, перебудовуватися, у гру вступають компанії, орієнтовані на клієнта, а не отримання прибутку.... Що ще допомагає продавати? Співпраця з іншими агенціями нерухомості. «Ріелтори змушені домовлятися, взаємодіяти, бути партнерами, адже це підвищує ймовірність вигідної продажі», - зауважує ....
Відео з фахової дискусії – за посиланням: http://www.sknews.net/neruhomist-suchasni-aspekty-rieltorskoji-diyalnosti-obhovoryly-u- ...
«Мокра» печатка на документах бізнес-структур буде необов’язковою
Скоро «мокра» печатка на низці документів буде необов’язковою – Верховна Рада скасувала її для бізнес-структур. Закон набуде чинності 19 липня.
Печатки залишаться обов’язковими для документів, що видаються органами держвлади (крім виписок з електронних реєстрів), нотаріусами, лікарями. А ось підприємці можуть не скріплювати печаткою як договори, так і документи, що подаються до держорганів, – звернення і звітність.
За словами голови Комітету ВР з питань підприємництва Віктора Галасюка, відсутність печатки не вплине на легітимність документа, так само як і її наявність автоматично не зробить папір дійсним. Для цього вже є інші методи ...