Пам’ятайте… ФОТОрепортаж 24 листопада День пам’яті жертв Голодоморів в Україні.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s19171608.jpg)
Національний меморіал жертв Голодомору вразить кожного хто вболіває за народ, за Україну: йдіть, дивіться, пам’ятайте… На жаль, досі не всі українці знають, а ще менше побували в Національному меморіалі жертв Голодомору, розташованому на схилах Дніпра у Києві між «вічним вогнем» невідомому солдату у Другій світовій війні і Печерською Лаврою.
Багатьом громадянам України мабуть більше подобаються блюзнірство над пам’яттю мільйонів невинно убієнних голодом і над тими хто цю пам’ять відродив на різних «інтерах» від клоунів на зразок «95 кварталу» або нащадків організаторів і виконавців геноциду українського народу з депутатським мандатом у кишені.
О 16-й годині 24 листопада по всій Україні оголошується загальнонаціональна Хвилина мовчання та акція «Запали свічку».
О 15-й годині 45 хвилин 24 листопада у Чернігові біля П’ятницької церкви буде початок вшанування жертв комуністичного Голодомору-геноциду. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s11228940.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s55930405.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s90258361.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s65803768.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s37228449.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s50828478.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s40038678.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s84485190.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s49074778.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s48529622.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s32509619.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s39504122.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s43195909.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s33216870.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s40045718.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s69707788.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s44614690.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s46649407.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s06778139.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/19/s75247214.jpg)
Сергій Соломаха Джерело http://unp.net.ua
P.s. На світлинах Національного меморіалу жертв Голодомору, розташованому на схилах Дніпра у Києві. На жаль, у Чернігові немає навіть пам’ятника замученим голодомором.
|