Останній дзвоник під парасольками - К А Н І К У Л И !!! ФОТОрепортаж .
Після спеки дрібний затяжний весняний дощик падав другу добу, зранку 29 травня, з букетами квітів під парасольками, йшли містом школярі до школи, щоб взяти участь у святковій шкільній лінійці з нагоди закінчення навчального року.Свято останнього дзвонику для великої шкільної родини особливе - випускники в останнє шикуються на лінійці, отримують настанови і прохання не забувати рідну школу, учні радіють, що закінчився навчальний рік і попереду канікули аж три місяці, а першокласники горді тим, що подолали перший навчальний рік і вже стали другокласниками... В першій міській школі за будь-якої погоди кожного року традиційно відбувається лінійка першого та останнього дзвоника, приходять на свято як гості, так і батьки учнів, учні готують святкову програму. Як проходило свято останнього дзвоника 2015 року у нашому ФОТОрепортажі...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s48262720.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s12399029.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s57270859.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s93037430.jpg)
$IMAGE7$
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s99490979.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s41545707.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s47266989.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s95577091.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s30599845.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s35185668.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s96821483.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s09063367.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s27903386.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s52969754.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s78396712.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s39707635.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s30564278.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s50006157.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s24489816.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s53332741.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s83952349.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s17783242.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s81041093.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s36436291.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s18868780.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s52880618.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s93167357.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s94325873.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s32998659.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s60366055.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s85678102.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s61445268.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s09783085.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s28751079.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s34404321.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s73685919.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s49524100.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s48320731.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s10870015.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s76928097.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s16487048.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s17629036.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s87938507.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s32089207.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s49032004.jpg) ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s99722332.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s95075484.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/00929280.jpg)
|