"Наша ряба" з'явилася у Корюківці ! ФОТОрепортаж .
Із самого ранку, четвертого червня, центральною вулицею міста прогулювалася "Наша ряба", запрошуючи мешканців міста на презентацію та відкриття нового фірмового бутіка в самому центрі міста. Опівдні перші покупці завітали до магазину і були приємно вражені, як увагою продавців, так і асортиментом пропонованого товару та цінами. На презинтації в магазині і біля нього проводилася дегустація готової пропонованої продукції, а покупцям при придбанні товару вручалися подарунки: а тим, хто купував більше, ніж на 150 гривень дарувалася пляшка шампанського до святкового столу. Представники фірми розповіли, що це вже друга торгівельна точка в Корюківці, свіжа продукція безпосередньо від виробника буде завозитися щоденно, магазин буде працювати так, щоб було зручно покупцям. Як видно ціни на продукти в магазині "Наша ряба" дещо нижчі ніж в АТБ, не говорячи про інші магазини і це вже є здорова конкуренція, що радує.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s92252911.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s08815985.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s94515925.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s42309371.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s48102904.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s06312106.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s44757071.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s56844128.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s73685704.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s16699047.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s13539693.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s60287724.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s71149856.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s13331847.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s80433557.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s36301390.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s19338283.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s49121550.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s85134875.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s06278046.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s11310238.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s37600451.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s14680112.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s41206901.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s41847878.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s37452177.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s28504961.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s00817276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s08089326.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s38298569.jpg)
|