На Водохреще освячували воду ФОТОрепортаж ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s16031325.jpg) На Водохреще, 19 січня, в храмах України відбулися святкові Богослужіння, віряни за давнім звичаєм освячували воду, яка в цей день набирає особливої сили.
На Корюківщині освячували воду, як у храмах, так і біля водойм. Як це відбувалося, пропонуємо переглянути у нашому ФОТОрепортажі Найсміливіші корюківчани також в цей день випробували себе купанням в крижаній воді.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s35718214.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s74186059.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s21525803.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s90328086.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s32282729.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s03626414.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s87021138.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s75046009.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s15308870.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s51460631.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s92186878.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s02630849.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s56001112.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s47554973.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s01237944.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s75570312.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s58677656.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s80607147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s52923921.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s25581789.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s39645861.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s02993746.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s34895598.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s67802217.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s06458501.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s98286664.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s73742092.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s64918905.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s53086063.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s74606450.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s38297102.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s33312695.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s74083727.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s19970686.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s63755381.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s92506062.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s46033517.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s34782385.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s85551969.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s83771086.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s14018435.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s61860106.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s03675719.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s41349687.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s27516156.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s43395502.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s65741666.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s11265683.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s14251120.jpg)
|