Мороз, вітер і ялинки... Вечір перед Новим, 2015 роком ФОТОрепортаж .
Мороз, вітер і ялинки, а ще - поодинокі перехожі на вулицях міста та на площі - не густо і не пусто... А втім, це можна побачити на світлинах, що вдалося зробити цього вечора. В цей час в попередні роки на центральній площі
в передноворічну ніч
вирував люд, а цього року якось незвично дуже рано розпочали виставу, а ще раніше, закінчили. А втім, у людей, де влада з народом, а народ з владою в предноворічну ніч в теплі і добрі збираються люди в Будинках культури, дивляться цікаву концертну програму, потім Дід мороз, Снігуронька запрошують всіх до новорічної ялинки, там поздоровлюють з наступаючим Новим роком, проводять розіграші передноворічної лотореї, парад новорічного маскараду, працюють заклади громадського харчування та і площа прикрашена не тільки осиротілою штучною ялинкою, а справжньою лісовою, адже живемо не в пустелі, а серед вікових лісів. Не довелося зустрітися ні з Дідом морозом, ні зі Снігуронькою, не стояли цього разу біля ялинки і іх помічники... А ще довелося почути від поважних людей вислів: " Тільки недалекоглядна і зла людина може вимагати від артистів, щоб співали і танцювали у таку холоднечу та ще з вітром на ганку Будинку культури..." Як кажуть "захід" провели, галочку поставили, а там ??? ... хоч трава не рости ! Корюківщина здавна має славних самодіяльних артистів, є і режисери постановники, є і костюми, є і домашні театри... Місцевій владі, мабудь, не до того - "пакують валізи", а виділити трохи грошей, трохи уваги і піклування і свято було б, як у людей. А так - не вміли готувати, і не спромоглися подавати ...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s28217428.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s64652912.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s15797970.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s24413252.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s33820164.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s45272652.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s19206648.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s26120027.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s63197009.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s37435317.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s64501028.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s30520091.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s81509330.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s42988185.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s23816045.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s03827950.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s77216082.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s72345539.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s39334614.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s98913297.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s05474677.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/33/s99238366.jpg)
|