Корюківщина обирала Президента України !
ФОТОрепортаж
.
Ці вибори Президента України проходили якось незвично - і не тільки тому, що були позачергові і, що менше було агітації, впливу адмінресурсу, і не тому, що до бюлетеня був включений двадцять один кандидат, більшість яких були технічні, а головне, - що Українці згуртувалися, щоб обрати Президента країни, який наведе лад у державі і подолає агресора...
ФОТОрепортаж розпочав ще до початку голосування з виборчої дільниці, що розмістилася в приміщенні першої міської школи, побував у всіх виборчих дільницях міста, а потім по району: Бреч, Савинки, Рейментарівка, Жукля, Козилівка, Холми, Рибинськ, Білошицьська Слобода, Перелюб, Охромієвичі і знову, до закриття дільниці, повернувся в першу школу на підрахунок...
Не можна сказати, що ці вибори проходили без порушень, але вони були не суттєві, може через т,е що деякі члени комісії організують голосування вперше, а взагалі треба подякувати комісіям, владі, органам місцевого самоврядування, що організували та провели вибори в Корюківському районі
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s97012917.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s82663365.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s38344612.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s20526659.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s97301941.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s73299276.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s10707202.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s83920710.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s10929330.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s92110400.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s13133008.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s79614329.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s02140871.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s91262096.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s02870952.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s16019287.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s54580842.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s95397708.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s87984397.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s83552624.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s65963607.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s76449861.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s34532221.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s25598301.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s57444944.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s05156632.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s61222874.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s88825232.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s27206701.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s11333138.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s03042617.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s40523433.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s47551263.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s63241783.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s24573273.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s35589190.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s20514907.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s95273474.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s61923909.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s28110610.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s80973151.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s41583036.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s27571282.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s34647239.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s57586993.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s74554670.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s33316527.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s48272205.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/30/s80606237.jpg)
|