Китайська делегація відвідала Корюківський район ФОТОрепортаж
.В рамках перебування китайської делегації провінції Хенань в Чернігівській області заступник губернатора провінції Ван Те 3 листопада відвідав Корюківський район, оглянув виробничі потужності ТОВ «Китайсько – українська компанія «Фанда». Зокрема були оглянуті тваринницькі приміщення ПСП «Злагода». На зустрічі керівник ТОВ «Китайсько – українська компанія «Фанда» звітував перед заступником губернатора Ван Те за чотири роки роботи підприємства. Крім цього відбулась зустріч делегації з головою Корюківської районної державної адміністрації на якій обговорювались подальші перспективи співпраці в галузі сільського господарства району. Заступник губернатора Ван Те дав завдання співробітникам компанії на подальше розширення співпраці в різних сферах виробництва у Корюківському районі. Джерело http://koradm.cg.gov.ua/
![](/_nw/52/95921989.jpg)
![](/_nw/52/68367069.jpg)
![](/_nw/52/84657824.jpg)
![](/_nw/52/88613707.jpg)
![](/_nw/52/60382933.jpg)
![](/_nw/52/52271642.jpg)
![](/_nw/52/57104961.jpg)
![](/_nw/52/54641557.jpg)
![](/_nw/52/98933372.jpg)
![](/_nw/52/32931689.jpg)
|