10 листопада, під час робочої поїздки до Корюківки, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич перевірив стан виконання робіт з реконструкції приміщень Центральної районної лікарні.
Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
До огляду об’єктів долучилися голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та голова райради Олександр Савченко, представники технагляду.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/5825f5c4b8ed91.JPG)
Реконструкція будівлі поліклінічного відділення лікарні здійснюється за кошти Державного фонду регіонального розвитку. На це отримано майже 916 тисяч гривень, більшу частину з яких вже освоєно. Наразі завершується демонтаж існуючих конструкцій, здійснюється підготовка до оздоблення приміщень.
Будівельні роботи обіцяють завершити до середини грудня.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/5825f5cf379072.JPG)
За кошти субвенції з держбюджету реконструюють дитяче, а також інфекційне відділення ЦРЛ.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/5825f5d90e4ea3.JPG)
На будівельні роботи в приміщенні дитячого відділення виділено понад 2,5 мільйона гривень. Наразі освоєно майже мільйон гривень. Тут тривають роботи з демонтажу та підготовки до оздоблення будівлі.
![](http://val.ua/uploads/newsimages/5825f5e3c8e664.JPG)
1,8 мільйона гривень отримано з держбюджету на реконструкцію інфекційного відділення. Тут також триває демонтаж існуючих конструкцій.