Я ЗНОВУ БУВ НА МАЙДАНІ !
ФОТОрепортаж .
З Миколою випадково зустрілися біля автовокзалу. "А що там у Києві ? По телевізору ("зомбоящику") щось нічого не показують та й районка про те ні слова, а кажуть, що там справжня революція, барикади і скоро будуть вибори... "То, що ж ти дивишся ?" - "А, що показують у нашому селі, те і дивлюся: три канали, а радіо вже давно не працює. Правда, у сусіда є супутникова тарілка, то одного разу бачив мітинг, - ото було народу! - міліони... А ще кум розказав, що комуніст ходив на сесію з листом, щоб заборонили майдан, та його ніхто не послухав"... Ось така несподівана розмова
виникла
з Миколою, який живе в "глухому " селі, а втім, є ще люди, які живуть за принципом: " моя хата с краю" - та, чи надовго?..
Негідники вночі жорстоко побили журналістку
Тетяну Черновол
за те, що вона пише правду, десь о другій ночі побачив фото і заклик журналістів вимагати негайно знайти злочинців, зібрався і знову поїхав до Києва, на Майдан, щоб приєднатися до народного супротиву...
Зранку, 25 грудня, в центрі Києва
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s00435824.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s68140027.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s58541175.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s21579797.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s15664476.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s53005664.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s60809161.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s84246342.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s74402051.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s86071736.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s72805819.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s93245228.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s85755509.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s29029861.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s79193486.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s17849151.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s78846205.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s62231562.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s87283874.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s34243977.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s78650262.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s11446195.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s57033563.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s04910561.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s56421541.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s28275510.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s61411065.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s74175795.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s25675983.jpg)
Пікети громадян біля міністерства внутрішніх справ
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/28/s52393745.jpg)
|