Душі їх у блаженстві перебуватимуть, а пам'ять про них з роду в рід
. Дорогі у Христі браття і сестри! Ось знову наступає Свята Дмитрієвська Родительська Поминальна Субота. В храмах служаться Божествені Літургії і Заупокійні Панахиди. Згадуємо усіх наших найрідніших людей, друзів, родичів, які відійшли у вічність, а пам'ять про них живе повсякчасно у наших серцях. Прийдімо у ці святі, скорботні дні і віддаймо їм шану і честь, почтімо їх пам'ять молитвою, бо душі померлих прагнуть молитви і чекають нас. Згадаймо в молитві і уславлених героїв України, що за віру і свободу в різні віки і в різні часи від кулі вражої загинули, можливо, їхні імена забуті, але перед Господом вони вписані золотими літерами. Помолімось і за тих, що безвісті пропали і не відспівані, щоб душі їх осягли вічний спокій у вічних оселях Отця небесного. Молитва за померлих дуже корисна і для нас, бо за молитвою за когось, прощаються і наші гріхи - вільні і невільні. Запрошую всіх до нашого Свято-Вознесенського храму вшанувати тих, кого з нами немає, отців, братів, матерів, сестер, друзів, побратимів, молитвою: П'ятниця - 04 листопада - 17:00. - ЗАУПОКІЙНА ВЕЧІРНЯ. Субота - 05 листопада - 09:00 - СВЯТА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ. ПАНАХИДА.
Душі їх у блаженстві перебуватимуть, а пам'ять про них з роду в рід.
Благочинний Корюківського району, настоятель Свято-Вознесенського Храму УПЦ КП, протоієрей Тарасій Баїк
|