Дитячий конкурс краси «Міні-міс Корюківка – 2015» ФОТОрепортаж - продовження частина 2![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s44428621.jpg)
1 червня в міжнародний День захісту дітей під час проведення фестивалю «Смугастий равлик» в сквері біля міськради родзинкою свята став дитячий конкурс краси «Міні-міс Корюківка – 2015». Організаторами конкурсу виступив районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міська рада, відділи освіти та культури районної державної адміністрації.
На святково прикрашеній сцені розпочалася конкурсна програма з привітання учасниць конкурсу гості заходу, корюківчанки, колишнього волонтера центру соціальних служб - Влади Коробко, яка на сьогодні вже має здобутки у сфері краси. Дівчина брала участь у Чернігівському конкурсі краси «Міс Градецький – 2014 року» та стала володаркою номінації «Міс Ніжність», а ще має титули «Перша Віце - Принцеса Чернігова 2014» у конкурсі «Принцеса, княгиня, королева Чернігова 2014», друга Віце - міс Туризм Чернігів у конкурсі «Міс-Туризм Чернігів 2015».
У дитячому конкурсі краси «Міні-міс Корюківка – 2015» взяло участь 35 дівчат, віком від 6 до 8 років.
Програма складалась з трьох конкурсів. Перший конкурс - «Представлення», під час якого учасниці дефілювали в довільному стилі одягу - джинсах та футболках, а ведучі знайомили глядачів з кожною конкурсанткою, зазначаючи риси характеру, уподобання та мрії дівчаток. Мета наступного конкурсу, який мав назву «Я люблю Україну!» – висловити любов до рідної країни через креативне представлення українського вбрання. На сцені відбулася демонстрація, під час якої діти дефілювали в українських костюмах під ритми сучасної української пісні. Третій конкурс - «Святковий бал», до якого відповідально готувалися учасниці конкурсу. Маленькі леді у святкових сукнях, під чарівну мелодію вальсу, дефілювали на сцені. Підведення підсумків відбувалося шляхом голосування всіх охочих гостей фестивалю.
За підсумками конкурсу володарками наступних номінацій стали:
«Міні-міс Чарівна посмішка – 2015» - Примачок Нікіта, «Міні-міс Вишуканість – 2015» - Наумчик Анастасія, «Міні-міс Грація – 2015» Лебедко Софія, «Міні-міс Елегантність – 2015» - Артеменко Ангеліна, «Міні-міс Ніжність – 2015» - Кобець Крістіна, «Міні-міс Оригінальність – 2015» - Чернуха Аліна, «Міні-міс Позитив – 2015» - Литвиненко Марія, «Міні-міс Чарівний погляд – 2015» - Олефір Яна, «Міні-міс Неповторність – 2015» - Литвин Софія, «Міні-міс Кокетка – 2015» - Кугук Карина, «Міні-міс Романтика – 2015» - Репех Анна, «Міні-міс Стиль – 2015» - Неділько Діанна, «Міні-міс Артистизм – 2015» - Леонтієва Каріна, «Міні-міс Енергійність – 2015» - Синюта Вероніка, «Міні-міс Гармонія – 2015» - Даценко Поліна, «Міні-міс Натхнення – 2015» - Бондаренко Вероніка, «Міні-міс Фантазія – 2015» - Кобець Анна, «Міні-міс Тендітність – 2015» - Музика Аніта, «Міні-міс Зіронька – 2015» - Матвієнко Каміла, «Міні-міс Привабливість – 2015» - Башинська Софія, «Міні-міс Досконалість – 2015» - Саченко Віолетта, «Міні-міс Витонченість – 2015» - Рябець Ангеліна, «Міні-міс Квіточка – 2015» - Глушкова Олександра, «Міні-міс Індивідуальність – 2015» - Станіславська Анастасія, «Міні-міс Доброта – 2015» - Зіненко Вікторія, «Міні-міс Творчість – 2015» - Кугук Анастасія, «Міні-міс Мрійниця – 2015» - Бондаренко Олександра, «Міні-міс Модниця – 2015» - Алтухова Ольона, «Міні-міс Бездоганність – 2015» - Хоменко Анна, «Міні-міс Щирість – 2015» - Корень Катерина, «Міні-міс Чарівність – 2015» - Домашенко Ангеліна, «Міні-міс Веселка – 2015» - Варуша Дарина, «Міні-міс Яскравість – 2015» - Підтереба Олександра, «Міні-міс Перлинка – 2015» - Рачек Софія, «Міні - міс Шарм- 2015» Лобанова Анастасія.
Спеціальний приз від організаторів конкурсу за наполегливість, старанність, артистичність отримала Леонтієва Каріна, учениця міської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4.
Подарунок від Благодійного фонду «Слов’янський» отримала найтендітніша учасниця конкурсу, вихованка дитячого садка «Веселка» Музика Аніта. Представник Благодійного фонду Наталія Кононова вручила маленькій конкурсантці ляльку та побажала успіхів у житті.
За результатом підрахунку голосів титул «Віце-міні-міс Корюківка - 2015» отримала Зіненко Вікторія учениця початкової школи № 2, а головний приз - титул «Міні-міс Корюківка - 2015» отримала Корінь Катерина з дитячого садка «Дельфін».
Усі учасниці нагороджені дипломами від організаторів конкурсу. Про сюрпризи маленьким принцесам потурбувалась Корюківська міська рада вручивши подарункові сертифікати на придбання канцелярії в магазині ФОП «Германович», солодощі придбав Благодійний фонд «Слов’янський», а для переможниць конкурсу фонд «Слов’янський» підготував головні призи - корони та м’які іграшки. Захід фінансово підтримала керівник салону краси «Лана» в м. Корюківка - Тонюк Галина, яка відзначила переможниць, надавши сертифікати на обслуговування в закладі.
Дитячий конкурс краси «Міні-міс Корюківка – 2015» зібрав багато глядачів, які підтримували та голосували за учасниць. А для маленьких моделей – це ще одна чудова можливість заявити про себе, виявити власні таланти, щоб у майбутньому їх всіляко підтримувати та розвивати.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s30594496.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s12622371.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s94540919.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s95958151.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s83538058.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s48196559.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s65163568.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s22356391.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s92530737.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s39055000.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s53061636.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s20778197.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s83640166.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s38644344.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s53976224.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s81092538.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s54502633.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s39032532.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s29578240.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s03843194.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s85470584.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s40100128.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s15376551.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s35578374.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s16093023.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s24857201.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s82861651.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s24430458.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s13794736.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s42405212.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s68081839.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s87235900.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s88565020.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s10155251.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s93326134.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s58855039.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s40890003.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s07725525.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s96089751.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s03554315.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s30752530.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s57514908.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s95242041.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s00321487.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/s58718148.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/35/10389260.jpg)
|