ДІТИ ВІДПОЧИВАЮТЬ18 липня ц.р. у селі Наумівці Корюківського району в районному сезонному позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зелений гай» відбулося урочисте відкриття ІІ табірної зміни.
З цією подією вихованців та працівників табору привітали перший заступник голови райдержадміністрації Р.М.Малиш, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Г.Остапенко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Я.М.Павленко.
На згадку про урочисту подію всі діти, які відпочивають у таборі (а їх 90!), отримали від районної влади в подарунок косметичні набори та солодощі від приватного підприємця О.Р.Коломієць. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s10547057.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s80380038.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s96186883.jpg)
А вихованці «Зеленого гаю», у свою чергу, порадували гостей святковою концертною програмою.
Урочисте відкриття відбулося — «Зелений гай» продовжує жити своїм цікавим табірним життям. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s10247170.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s78840356.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s28889138.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/9/s15786807.jpg) Джерело http://koradm.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=11639&NameTable=news&DEPAT=21&pm=orang_menu
|