День знань святкували у першій школі ФОТОрепортаж .
Сонячний ранок, море живих квітів, приємні вітання та посмішки, багато одягнених у вишиванки... Як завжди, в цей день початку нового навчального року, на шкільному подвір'ї першої міської школи вишикувалися
вперше
на загальношкільну лінійку першокласники, учні та вчителі, були гості та батьки учнів. З напутнім словом до учнів виступили: директор школи Лариса Олександрівна Лізіна, гості школи, а потім учні дарували букети живих квітів своїм вчителям... Пролунав перший звоник у цьому навчальному році, розпочалися
заняття
...
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s77962976.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s12597716.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66147650.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s40623292.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s22783227.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s94451291.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s45157205.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s38857427.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s13797376.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s85417957.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s38865878.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s16494626.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s50897200.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s89313305.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s51908537.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s66180433.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s61593012.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s39770373.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s69131181.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s67641406.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s43477693.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s80781702.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s17980711.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s54897781.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s18692192.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s25368256.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s99232472.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s14105655.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s73780981.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s46244909.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s78833590.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s12041492.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s52336498.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s88770235.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s02762774.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s87356909.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s32162208.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s54738182.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s12354766.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s47890071.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s32111253.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s09628858.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s96856528.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s41182245.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s77221497.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s78710523.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s28120944.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/31/s28267221.jpg)
|