В Корюківці святкували День Європи в Україні
. ФОТО репортаж
Корюківська міська молодіжна громадська організація «Альтернатива» за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні, провела інформаційно-просвітницьку акцію «Європа – це ми!» З 20:00 на центральній площі міста були роздані цікаві брошури для молоді, символіка, євроцукерки та сувеніри для маленьких мешканців нашого міста! А ще лунала гарна музика та пісні ... ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s06600105.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s05580970.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s44718961.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s35435737.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s24006784.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/56368452.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/95913829.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s47096198.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s97580946.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/14/s28987464.jpg)
|