Cкільки тієї зими залишилося ! Зустрічаємо весну !
ФОТОрепортаж
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s40749301.jpg)
Розталля, синє небо, яскраве сонце, музика, кольорові кульки, за традицією- свіжоструганий стовп посеред площі, артисти на ганку Будинку культури і багато корюківчан та гостей міста від малого до старого, які прийшли провести зиму... Залишилося декілька днів і прийде справжня весна, а поки що - проводжаємо милостиву зиму, яка не дуже допікала наш край тріскучими морозами та справжньою хурделицею. Йдучи на свято, сподівався що побачу приблизно ту ж саму програму, що пропонують кожного року, аж ні - цього року було якось не весело, не було ряжених: Зими, Весни, чортів і чортиків, не було багаття, не було дзвінкоголосих молодиць з Рибинська, не було багато чого, а жаль... І все ж - для дітей організували розваги заїжджі підприємці, продавали яскраві повітряні кульки та солодку вату, а дорослим було чим погрітися і закусити, тільки столиків було обмаль, а жаль... Є старий вислів: "НАРОД ХОЧЕТ ХЛЕБА И ЗРЕЛИЩ", чи не так ? То, як тут не сказати: "ПРОШЛА ЗИМА И СКОРО ЛЕТО - СПАСИБО ПАРТИИ ЗА ЭТО!" А втім, якій партії, адже їх розвелося стільки, що куди не кинь і партія... Ну і, якщо вже недостатьньо коштів у місті та районі для культармійців, щоб зробити цікаву програму" Проводів зими", то хай би на всі голоси співали та ще й танцювали партармійці однієї всесильної партії, що зараз домінує у районі, - партії товстосумів...
З НАШОГО АРХІВУ:
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s39904650.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s00765157.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s23766391.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s21486436.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s03746890.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s06629883.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s44780010.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s36625653.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s89205405.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s47496153.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s55380705.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s01561241.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s42395641.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s11861761.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s26003748.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s58643500.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s76283061.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s69295717.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s95272947.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s55418576.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s17922340.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s27673735.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s63905938.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s54893035.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s29940157.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s88856141.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s69787674.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s14783911.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s27125456.jpg)
|