22 січня вся Україна відзначає національне свято Соборності та Свободи.
.
До цього свята в районі було проведено ряд тематичних заходів. Так, наприклад, у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли тематичні години спілкування «На шляху до Соборності України», урочисті лінійки «Україна – наша Батьківщина», круглий стіл «Значення проголошення Акту злуки».
20 січня з нагоди святкування Дня Соборності та Свободи України в центральній районній бібліотеці пройшов захід для учнів 9-х класів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст..№4 «Многії та щасливії літа України».
Учні прослухали розповіді працівників бібліотеки про підвалини української незалежності, першопричини її початку.
Відвідувачі мали змогу переглянути виставку тематичної літератури про історію об’єднання українських земель.
У всіх бібліотеках району були організовані виставки літератури, присвячені історії та діяльності Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. ![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s04597544.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s92413957.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s17575147.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s91867173.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s80668441.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/12/s21422790.jpg)
Джерело http://koradm.cg.gov.ua
|