20 років, як у Корюківці не стало зали для урочистих подій. Що думають з цього приводу люди? .Періодично, на Корюківщині говорять про необхідність облаштувати у місті залу для урочистих подій. Люди обурються, сердяться. Потім на деякий час забудуть. Сусіди.City вкотре вислухали з цього приводу містян.
— Більшість шлюбів ми реєструємо у нашому відділі, де справді — тіснувато. Протягом 2019 року в місті одружилися 90 пар, та ще у сільрадах розписалися шість,— розповідає начальник Корюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Наталії Кугук. У маленькій кімнаті ніде поміститися весільному гурту. Бувало, люди приїжджали здалеку і здивовано питали: «це у вас такий загс?»- Наталія Кугук Були пари, що хотіли урочистої реєстрації у залі, але у нас такого нема. Цього року маємо сумний ювілей — двадцять років, як не стало колишньої зали для реєстрації урочистих подій. З тих пір і ведуться розмови про його потрібність. Був би доречним, тим більше, якщо місто Корюківка стане центром нового великого району. От тільки — де той зал облаштувати? Може, люди підкажуть, чи хтось хоч в оренду якесь приміщення здасть? Оксана Петрусенко, старший державний виконавець: Оксана Петрусенко Віталій Остапенко
— Такий зал треба, щоб був у місті Корюківці! Щоб не їздити весільним кортежам хтозна-куди. Бо то далеко і дорожче, не кожен може собі дозволити. Я з села Охрамієвичі, там розписують молодят у сільській раді. Можна і в сільському будинку культури, хоча ніяких відповідних декорацій там нема, потрібно самим привозити весільну арку та інше. А в місті обладнати таке приміщення можна навіть і десь на окраїні. Щоб була навколо красива природа, гарна фотозона. І східці не облуплені, красиві, щоб наречений ніс свою дівчину на руках без спотикань. Максим Левченко, депутат районної ради: Максим Левченко Віталій Остапенко
— На мою думку — однозначно потрібен. І не якийсь там кабінетик, а красиве приміщення. Бо люди одружуються і це запам’ятається на все життя. І місцеві, і гості завжди дивуються, що у такій славній Корюківці нема не те щоб палацу урочистостей, а хоча б зали! Щодо місця розташування, то добре було б десь у центрі. Але треба виходити з того, де є такі придатні приміщення. Уже виділяли якісь кошти на облаштування такої зали по вулиці Вокзальній, біля ПриватБанку. Але чомусь не спромоглися, тепер там буде молодіжний центр. У місті є гарна двоповерхова будівля центру зайнятості. Там службовців небагато, може, вдалося б зробити такий заклад. І місце красиве. Наші люди заслуговують на красиве сучасне приміщення - Максим Левченко Або ще стоїть колишня автостанція. Переробити, реконструювати її — ідеальне було б місце! Анна Савченко, незаміжня корюківчанка: Анна Савченко Віталій Остапенко
— Справді, треба зробити такий зал, щоб красиво розписуватися. Бо у кабінеті «загсу» тісно і душно влітку. Можна облаштувати у якомусь з будинків культури, котрі є у нашому місті. Артем Коломієць, неодружений корюківчанин: Артем Коломієць Віталій Остапенко
— Зал нам потрібний. Он у місті Чернігові справжній палац для таких заходів є, там справді урочистий, святковий настрій створюється. А-де у нас створити такий заклад — це на розсуд місцевих депутатів і влади. Щоб і гостей багато вміщалося, і під’їзди для весільних кортежів були зручними.
|