Дитячий фестиваль « Смугастий Равлик »
ФОТОрепортаж
Дитинство - чудова пора, пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій За традицією Корюківчани щороку, 1 червня, відзначають улюблене свято підростаючого покоління - Міжнародний День захисту дітей. Ось і цього року з нагоди свята відбувся міський дитячий фестиваль «Смугастий Равлик», організаторами якого виступили молодіжна громадська організація «Альтернатива», Корюківська міська рада, Корюківська районна державна адміністрація. Учасниками свята, яке відбулося у сквері за Будинком культури, стали малеча, вихованці дитячих садків, школярі району,батьки, дідусі та бабусі.
Програма фестивалю включала в себе конкурс малюнку на асфальті, концерт юних виконавців, виставка-продаж книг, майстер-класи з орігамі, квілінгу, паперової іграшки, виготовлення еко-іграшок, малювання, авіамоделювання, а також, виставка дитячих малюнків "Мама і я”, фотовиставка молодого фотомитця Дмитра Гаврюша, благодійний розпродаж дитячих іграшок, безпрограшна лотерея, забави тощо... , а ще- працювали ігрові майданчики з цікавими розвагами та спортивними змаганнями…
Вітальні промови на адресу підростаючого покоління виголосили голова районної ради Михайло Баклажко та секретар міської ради Леонід Малиш.
Діти, які взяли участь в ігрових та розважальних програмах, фестивалі малюнку на асфальті, дитячих забавах - отримали солодкі подарунки та призи.
Цікава концертна програма з виступами акробатів, співаків і танцюристів, підготовлена до свята виключно за участі самих дітей, жваво підтримувалася гучними оплесками маленьких та дорослих глядачів. Загалом, на святі побувалиу сотні дітей з міста та району.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s33741914.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s30140518.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s53194302.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s57286353.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s05989530.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s44791775.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s63286035.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s79863313.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s04907887.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s00654489.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s85986254.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s30838172.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s35933850.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s98014732.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s71098597.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s51798093.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s29832008.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s18698124.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s40805017.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s73138441.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s50779613.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s78957390.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s15535989.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s31212086.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s61034862.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s06196187.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s00508533.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s76830650.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s75109109.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s95747628.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/24/s80300386.jpg)
|