Події Корюківської трагедії очима дітей ФОТО .
З нагоди 70-тих роковин Корюківської трагедії 1-3 та 9 березня 1943 року у Корюківській школі мистецтв відбулася презентація творчих художніх робіт, присвячена вшануванню пам'яті жертв Корюківської трагедії. До цієї роботи долучилися діти старших класів, які передали в художніх образах почуте з розповідей очевидців тих подій. Засобами фарб та своїм уявленням діти зобразили в малюнках жахливий стан людей та трагізм пережитого. Молоде покоління корюківчан завжди буде пам'ятати криваві дні березня 1943 року, коли фашисти знищили місто та розстріляли майже 7 тисяч ні в чому не винних жителів міста.
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s56645766.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s40393169.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s57492018.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s75510947.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s49747332.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s53702746.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s47777571.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s75665954.jpg)
![](http://korjukivka-sity.at.ua/_nw/22/s23104954.jpg)
|