В Корюківському історичному музеї відбулося довгоочікуване відкриття «смачної» виставки – «Пряникова Корюківка».
Про це повідомляє Корюківська міська рада.
На пропозицію долучитися до представлення міста у вигляді випічки відгукнулися майстрині-професіонали та початківці.
Серед їстівних об’єктів експозиції – будівля міської ради, райдержадміністрації, податкової інспекції, офіс КФТП, міський будинок культури, будинок культури КФТП, центр зайнятості, адмінприміщення Корюківського лісгоспу, будівлі закладів освіти: гімназії, ЗОШ №4, дитсадків «Веселка», «Дельфін» та ін.
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110449.82115e00cbb1c879980313660_2759924310730862_8203870220964593664_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110473.08345e00cbc9145db79721913_2759926017397358_428403480034541568_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110484.78215e00cbd4bef5379834235_2759923980730895_4634883136793083904_n.jpg)
Виставка діятиме протягом новорічно-різдвяних свят, а будиночки з виставки можна буде придбати (деталі за тел. 2-26-98, Корюківський історичний музей).
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110503.36655e00cbe7597e181134295_2759924247397535_8084946746951598080_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110516.2375e00cbf439e0780538838_2759925734064053_4501639533145620480_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110525.91935e00cbfde072981038925_2759924157397544_3324577151239323648_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110542.52425e00cc0e8000a79874482_2759924050730888_1781156335316893696_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110554.81955e00cc1ac817a80879110_2759925160730777_7708486841913049088_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110564.68875e00cc24a827980230215_2759924450730848_6002434752865370112_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110576.43195e00cc306974e79903324_2759924124064214_1500012839887175680_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110589.66845e00cc3da333580207992_2759926207397339_7124380583966277632_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110604.48195e00cc4c75ac879674109_2759924397397520_1651577485529186304_n.jpg)
![](https://val.ua/uploads/newsimages/1577110614.89275e00cc56d9f2879838859_2759924720730821_4844702017303609344_n.jpg)
Джерело https://val.ua/site/114376